Vasche da bagno. Produzione e installazione

Досить вигадувати «велосипед»!

A casa
Досить вигадувати «велосипед»!

З моменту своєї появи людство постійно розвивається і змінює все довкола себе. Вчені кажуть, що це відбувається завдяки нашому прагненню до комфорту.

Спочатку мисливці придумали зброю, щоб захищатися від хижаків та полювати, потім почали будувати домівки, носити одяг. Згодом забезпечення простих потреб переросло в прагнення до розкошів. І так століття за століттям.

Сьогодні ми, як і наші далекі пращури, намагаємось забезпечити собі гідне життя. Житло, робота, відпочинок, велика кількість різноманітних харчів і, звісно ж, розваги. Для когось найкраща в світі розвага – це дискотека, ще хтось надає перевагу походам в музей, театр, кіно. Деякі люди не тямлять себе без відпочинку на свіжому повітрі, а є й такі, хто любить попаритися в лазні.

Цікаво, що з давніх-давен основним місцем розваг і громадського життя були саме лазні або, як їх називали римляни, терми. Там відбувалися виступи поетів, співаків, укладалися торгові угоди, люди обговорювали новини, спілкувались між собою. Тобто, відвідувачі приходили не просто змити бруд та втому, а культурно і з вигодою провести час.

Лазня, тепленька вода, пара, спокій – це все не тільки приємно, а й корисно для організму. І все більше охочих до банних процедур мріють влаштувати свою власну домашню парильню, або модне зараз купання в гарячому чані.

А деякі умільці наче змагаються, хто придумає найкреативніший, а подекуди просто безглуздий спосіб купання. На сайтах всесвітньої мережі можна натрапити на безліч відео, де ці винахідники купаються сидячі в старезній ванні під якою палахкотить веселей вогник. Коментарі до подібних фото та роликів рясніють і схвальними відгуками, і здивуванням, і смайлами, що крутять пальцем біля скроні. Особисто мені найбільше сподобалося фото, на якому чоловік із задоволенням купався й намилював волосся, сидячі у ковші величезного екскаватора. Так і хотілося написати словами з комедійної передачі: «Челябинские мужики настолько суровы…», далі певно кожен додумає сам.

Звичайно, сміх сміхом, але для чого придумувати «велосипед»? Недарма кажуть, що модне нове – це давно забуте старе. Для прикладу, купання в чанах ще з сивої давнини відоме в Україні. Однак для того, щоб повноцінно відпочити і оздоровити своє тіло вам потрібен спеціальний чавунний чан лазня.

Звісно це коштує грошей, проте здоров’я і користь не сумісні з поняттям «дешево і сердито»! До того ж, це може бути просто небезпечно: всі оті сумнівні методи нагрівання води, розпалювання багаття під ємностями, не прилаштовані для купання засоби…Опіки, подразнення шкіри та ще безліч проблем, ось якими можуть бути наслідки саморобних хот табів (з англ. hot tub – гарячий чан). Веселі картинки та прості дешеві ідеї – гарно виглядають лише на екрані, а от в реальному житті краще потурбуватись про безпеку та купити чан для купання у добросовісного виробника.

Якщо ви замислились над створенням такої купальні у своїй домівці чи розважальному комплексі, то варто пам’ятати, українські чани особливо розкішно виглядатимуть в обрамленні з натурального каменю і дерева.

А щоб повністю відмежуватися від щоденних турбот, попіклуйтесь про гарний краєвид. Звичайно, гори і ріки не перенесеш куди хочеться, однак можна розмістити майбутню чан-лазню у садку, в оточенні дерев та квітів. Насолоджуватись купанням можна у будь-яку пору року, незважаючи на погодні умови!

Hai qualche domanda? Contattaci

  • Україна, Волинська область, м.Луцьк, вул.Грушевського,30
  • +38 ( 097 ) 888 20 77
  • hotirontub@gmail.com